Ir pieejami šādi norēķināšanās veidi ar bankas karti:

 1. Ar Robokassa maksājumu servisa palīdzību jebkurā Klientam ērtā veidā.
 2. Ar Sberbank pakalpojuma palīdzību. Lai attiecīgajā lapā atlasītu preču apmaksu, izmantojot bankas karti, jānoklikšķina uz pogas Apmaksāt pasūtījumu ar bankas karti. Maksājums tiek veikts ar PJSC SBERBANK starpniecību, izmantojot šādu maksājumu sistēmu bankas kartes:

  • MIR (ievietojiet MIR logotipu);
  • VISA International (novietojiet VISA International logotipu);
  • Mastercard Worldwide (ievietojiet Mastercard Worldwide logotipu);
  • JCB (novietojiet JCB logotipu).

  Lai veiktu maksājumu (ievadot kartes datus), jūs tiksiet novirzīts uz PJSC SBERBANK maksājumu vārteja. Savienojums ar maksājumu vārteju un informācijas pārsūtīšana tiek veikta drošā režīmā, izmantojot SSL šifrēšanas protokolu. Ja jūsu banka atbalsta drošu tiešsaistes maksājumu tehnoloģiju Verified By Visa, MasterCard SecureCode, MIR Accept, J-Secure, iespējams, jums būs jāievada arī īpaša parole, lai veiktu maksājumu.

  Šī vietne atbalsta 256 bitu šifrēšana. Paziņotās personas informācijas konfidencialitāti nodrošina PJSC SBERBANK. Ievadītā informācija netiks sniegta trešajām personām, izņemot gadījumus, kas paredzēti Krievijas Federācijas tiesību aktos. Bankas karšu maksājumi tiek veikti stingri saskaņā ar maksājumu sistēmu MIR, Visa Int., MasterCard Europe Sprl, JCB prasībām.