[[LIETOTNES NOSAUKUMS]] Konfidencialitātes politika


[[LIETOTNES NOSAUKUMS]] "Lietotne" nodrošina [[APRAKSTS SERVICE APP PROVIDES]] "Pakalpojumu" tirgotājiem, kuri izmanto Shopify, lai darbinātu savus veikalus. Šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā tiek vākta, izmantota un kopīgota personas informācija, kad instalējat. vai izmantojiet lietotni saistībā ar savu Shopify atbalstīto veikalu.


Lietotnes apkopotā personas informācija


Kad instalējat lietotni, mēs automātiski varam piekļūt noteikta veida informācijai no jūsu Shopify konta: [[API SARAKSTS AR ĪSIE APRAKSTI]]


[[PIEVĀKOT DATU NEATKARĪGI NO SHOPIFY API — PIEMĒRI TĀLĀK]] Turklāt mēs ievācam šāda veida personas informāciju no jums un/vai jūsu klientiem, tiklīdz esat instalējis lietotni: [[JA REĢISTRĀCIJAS INFORMĀCIJAS VĀKŠANA NEATKARĪGI NO TIRDZNIEKA, SARAKSTS ĪPAŠĀS INFORMĀCIJAS IEVĀKOTĀS]]Informācija par jums un citiem, kas var piekļūt Lietotnei jūsu veikala vārdā, piemēram, jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs un norēķinu informācija; [[JA INFORMĀCIJAS VĀKŠANA/REĢISTRĀCIJA PAR INDIVIDUĀLIEM PIRCĒJIEM, SARAKSTS ĪPAŠĀS INFORMĀCIJAS SARAKSTS]]Informācija par personām, kas apmeklē jūsu veikalu, piemēram, viņu IP adrese, tīmekļa pārlūkprogrammas informācija, laika josla un informācija par konkrētajā ierīcē instalētajiem sīkfailiem. [[PIEVIENOT CITU VĀKOTĀS PERSONAS INFORMĀCIJAS]]


Mēs ievācam personas informāciju tieši no attiecīgās personas, izmantojot jūsu Shopify kontu [[PIEVIENOT, JA ATTIECAS]], vai izmantojot šādas tehnoloģijas: “Sīkfaili” ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži vien ietver anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailiem un to atspējošanu, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org. “Žurnāla faili” izseko vietnē notiekošās darbības un apkopo datus, tostarp jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, atsauces/izejas lapas un datuma/laika zīmogus. “Tīmekļa bāksignāli”, “tagi” un “pikseļi” ir elektroniski faili, ko izmanto, lai ierakstītu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat Vietni. [[IEVIETOT CITU IZMANTOTO IZSEKošanas TEHNOLOĢIJU VEIDU APRAKSTU]]


Kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju?


Mēs izmantojam personas informāciju, ko ievācam no jums un jūsu klientiem, lai nodrošinātu Pakalpojumu un darbinātu lietotni. [[PIEVIENOT, JA ATTIECAS]]Turklāt mēs izmantojam šo personas informāciju, lai: sazinātos ar jums; optimizēt vai uzlabot lietotni; un sniegt jums informāciju vai reklāmu saistībā ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem. [[IEVIETOJIET CITU INFORMĀCIJAS LIETOJUMU, IESKAITOT ĪPAŠAS ATSAUCES UZ UZVEDĪBAS/MĒRĶĒTAS REKLĀMĀM, JA ATTIECAS]]


Jūsu personīgās informācijas kopīgošana


[[APRAKSTS TREŠĀS PERSONAS, AR KURIEM JŪS VARAT KOPĪGOT PERSONAS INFORMĀCIJU]]


Visbeidzot, mēs varam arī kopīgot jūsu Personisko informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un noteikumus, atbildētu uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderi vai citu likumīgu pieprasījumu pēc informācijas, ko saņemam, vai citādi aizsargātu savas tiesības.


[[IEKĻAUJIET, JA IZMANTOJAT ATKĀRTOTO MĀRKETINGU VAI MĒRĶĒTAI REKLĀMU]] Biheiviorāla reklāma Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personas informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgas reklāmas vai mārketinga paziņojumus, mūsuprāt, jūs varētu interesēt. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā darbojas mērķtiecīga reklamēšana, varat apmeklēt Network Advertising Initiative (“NAI”) izglītojošo lapu vietnē http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.


Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas: [[INCLUDE ATTEIKŠANĀS SAITES NO KAS IZMANTOTIEM PAKALPOJUMIEM. KOPĒJĀS SAITES IR: FACEBOOK; Google; BING]] Turklāt varat atteikties no dažiem no šiem pakalpojumiem, apmeklējot Digital Advertising Alliance atteikšanās portālu: http://optout.aboutads.info/.


[[IEKĻAUJIET JA ATRAŠANĀS VAI JA JŪS APKALPĒJAT TIRDZNIEKUS/KLIENTUS EIROPĀ]] Jūsu tiesības Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajai personas informācijai par jums un lūgt, lai jūsu personiskā informācija tiktu labota, atjaunināta, vai dzēsts. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.


Turklāt, ja esat Eiropas iedzīvotājs, mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kas mums varētu būt ar jums noslēgti (piemēram, ja veicat pasūtījumu, izmantojot Vietni), vai citādi, lai īstenotu mūsu iepriekš minētās likumīgās biznesa intereses. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija tiks pārsūtīta ārpus Eiropas, tostarp uz Kanādu un ASV.


[[PIEVIENOT INFORMĀCIJU PAR ES-ASV PRIVATUMA VAIROGS, JA ATTIECAS]]


Datu saglabāšana Kad veicat pasūtījumu, izmantojot Vietni, mēs saglabāsim jūsu pasūtījuma informāciju mūsu uzskaitei [[DESCRIBE RETENTION PRACTICES]], ja vien un līdz brīdim, kad jūs lūgsit mums dzēst šo informāciju.


Izmaiņas Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai regulējošu iemeslu dēļ.


Sazinieties ar mums Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu privātuma praksi, ja jums ir jautājumi vai vēlaties m